• Туалетна вода Bi-es Freshzone для чоловіків

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 947406 Закінчився
245,00 грн
Купити
  • 100 мл
Вікові обмеження:
Сімейство ароматів:
Цільова аудиторія:
Bi-es Freshzone представляє собою поєднання солодкуватого пачулі, що вливається в чуттєвий мускат і лаванду. Ця чоловіча туалетна вода являє собою вражаючий дует чуттєвості і свіжості, який протягом дня демонструє свою багатогранність і глибину. Герой аромату - сучасний представник сильної статі з властивими йому бездоганними манерами і благородством. Він легко підкорює жіночі серця чарівністю, сексуальністю і рішучістю. Країна-виробник: Польща.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
26 листопада, 2017
Классический аромат,приятный,на каждый день...не плохая стойкость.
20 липня, 2017
Купю цю туалетну воду для батька. Приємний запах, довго тримається. Не приторний, не занадто солодкий, нам подобається))