• Туалетна вода Christopher Dark Maxim для чоловіків

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 912329 Закінчився
289,00 грн
Купити
  • 100 мл
Цільова аудиторія:
Сміливий аромат туалетної води Christopher Dark Maxim для чоловіків, які щодня кидають виклик для самого себе і кожного разу встановлюють нові рекорди. Будь першим, будь впевненим в своїх силах з Christopher Dark Maxim. Композицію відкриває лаванда, ананас, мандарин, базилік, шавлія, які плавно переходять у звучання серця з сандаловим деревом, кедром і дубовим мохом. На кінцевих нотах звучить папороть, герань та жасмин. Країна-виробник: Польща.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?