• Туалетна вода NG Brezza di Gionno чоловіча

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1059931 Закінчився
229,00 грн
Купити
Watsons Club: спеціальна ціна!: Спеціальна ціна
160,30 грн     229,00 грн
  • 100 мл
Сімейство ароматів:
Туалетна вода NG Brezza di Gionno чоловічий аромат, створений спеціально для тих, хто хоче привернути до себе увагу. Свіжий і вишуканий аромат додає енергії та впевненості. Уникайте контакту з очима! Тільки для зовнішнього використання! Зберігати у недоступних для дітей місцях! Тримати далі від джерел полум'я та вибухонебезпечних речовин! Уникати потрапляння сонячного проміння. Країна-виробник: Нідерланди.
Склад: етиловий спирт (80%), вода, запашка, ліналоол, лимонен, бутилфеніл метилпропіонал, альфа-ізометил іонон, гераніол, бензил саліцилат, еугенол, цитрал.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?