• Туалетна вода STR8 Hero для чоловіків

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1095253 Закінчився
209,30 грн  299,00 грн
Купити
  • 50 мл
Цільова аудиторія:
У житті все ми маємо своїх героїв - в музиці, кіно, або людей, які надихають нас. Вони можуть допомогти розкрити крила, але вони не можуть змусити нас літати. Для цього потрібно подивитися всередину себе і стати своїм власним героєм. Аромат STR8 Hero для чоловіків - стань справжнім героєм. Верхні ноти кардамону поєднуються з сильними деревними нотами, що створюють сміливий і пряний аромат. Сімейство ароматів: пряний, деревний, квітковий. Верхні ноти: кардамон, мандарин. Серце: лаванда, корінь ірису. База: ваніль, кедр

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?