• Туалетна вода The Master Perfumer Black Musk №12 для чоловіків

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 929850 Закінчився
165,00 грн
Купити
  • 100 мл
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Глибокий чуттєвий аромат лимону, лаванди та моху. ВІдкрийте для себе особливе, звільніть почуття, Спосіб використання: невелику кількість вмісту флакону розпилити на шкіру. Уникати контакту з очима! Застереження: тільки для зовнішнього використання! Зберігати у недоступних для дітей місцях! Тримати далі від джерел полум’я та вибухонебезпечних речовин! Склад: етиловий спирт (80%), парфумерна композиція, вода, бутил метоксідібензолметан етилгексил метоксіциннамат, етилгексил саліцилат, альфа ізометил іонон, бутилфеніл метилпропіонал, цитрал, цитронелол, кумарин, гераніол, лимонен, ліналоол, CI 17200, CI 42090,CI 19140. Країна-виробник: Польща.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?