• Дезодорант-спрей для тіла Be You! Heart Beat парфумований для жінок

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1108581 Закінчився
75,00 грн
Купити
  • 150 мл
Формат продукту:
Засіб для шкіри:
Дезодорант-спрей для тіла Heart Beat має хвилюючий фруктово-квітковий аромат з додаванням мускусу, сандалу та ванілі, що підійде яскравим, впевненим у собі жінкам. Призначений тільки для зовнішнього використання! Не наносити на подразнену та запалену шкіру. Зберігати у недоступних для дітей місцях! Тримати далі від джерел полум'я та вибухонебезпечних речовин! Країна-виробник: Греція.
Склад: етиловий спирт (44%), ізобутан, пропан, бутан, ізопропіл пальмітат, парфумерна композиція (бензил саліцикат, бутілфенілметилпропіанал, цитраль, цитронелол, кумарин, гідроксиізогексил 3-циклогексен, карбоксальдегід, лімонен, ліналоол), пентилен гліколь, третіл цитрат, етілгексилгліцерин, ВТН.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
24 червня, 2017
хороший спрей, приємний аромат