• Дезодорант-спрей для тіла Be You! Rockmantic парфумований для жінок

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1108588 Закінчився
75,00 грн
Купити
  • 150 мл
Формат продукту:
Засіб для шкіри:
Дезодорант-спрей для тіла Rockmantic має бурштиновий квітково-фруктовий аромат, що підійде загадковим та витонченим жінкам. Призначений тільки для зовнішнього використання! Не наносити на подразнену та запалену шкіру. Зберігати у недоступних для дітей місцях! Тримати далі від джерел полум'я та вибухонебезпечних речовин! Країна-виробник: Греція.
Склад: етиловий спирт (44%), ізобутан, пропан, бутан, ізопропіл пальмітат, парфумерна композиція (бутілфенілметилпропіанал, цитраль, цитронелол, ізоевгенол, лімонен, ліналоол), пентилен гліколь, третил цитрат, етілгексилгліцерин, ВТН.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
26 червня, 2017
Замечательный парфюмированный дезодорант с цветочным ароматом.