• Парфумована вода Bi-es Les Experience The Magic для жінок

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 895074 Закінчився
145,00 грн
Бути в курсі, коли надійде
  • 100 мл
Сімейство ароматів:
Цільова аудиторія:
Парфумована вода Bi-es Les Experience The Magic - багатогранний і розкішний, солодкий з невагомою свіжістю аромат діє наче магія. Початкова нота: розкривається бергамотом, яблуком і листям запашного білого чаю. Кінцева нота: загадковий бурштин, змішаний із деревиною, смолянистим кедром і мускусом. Нота серця: фіалка, троянда і фрезія. Країна-виробник: Польща.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
26 травня, 2017
Красивый запах, мужчины обращают на него внимание. Но стойкость средняя, у духов с аналогичным названием она куда лучше.
30 квітня, 2017
Очень приятный парфюм! Может не такой многоликий, как люкс, но более, чем достойный! И стойкость хорошая! Рекомендую!
26 квітня, 2017
Покупала во времена кризиса. Неплохая туалетная вода, поляки молодцы. Но быстро надоедает, аромат все же плоский, больше к ним не вернусь. Лучше подкопить и потратится на более стоящие варианты.