• Парфумована вода Women's Code Dream для жінок

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1027745 Закінчився
99,00 грн
Купити
  • 50 мл
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Сімейство ароматів:
Цільова аудиторія:
Парфумована вода Women's Code Dream для жінок має витончений квітковий аромат, який підкреслить Вашу жіночність і чарівність. Країна виробник: Польща.
Наносити на шкіру в області зап'ясток, шиї та ліктів в місцях згинання. Застереження: тримати в недоступних для дітей місці. Не розпилювати поблизу відкритого вогню, запобігати потраплянню в очі та на інші слизові оболонки. У разі потрапляння в очі промити їх великою кількістю холодної води. Зберігати при температурі від +6°С до +25°С та відносній вологості повітря 55-70%, подалі від променів сонця та опалювальних приладів.
Склад: денатурований етиловий спирт (80% об.), парфумерна композиція, вода, гексил цинамал, ліналоол, бутилфеніл метилпропіонал, гідроксіцітронеллаль, цитронелол, альфа-ізометил іонол, гідроксиізогексил 3-циклогексан карбоксальдегід, лімонен, гераніол, бензиловий спирт, бензилбензоат, бензілсілікат, СІ 47005.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?