• Туалетна вода Antonio Banderas Her Golden Secret

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 964549 Закінчився
939,00 грн
Купити
  • 80 мл
Вікові обмеження:
Сімейство ароматів:
Цільова аудиторія:
Грайливий аромат огортає своїх героїнь обіймами еротичності і краси, успішності і загадковості. Шанувальниці аромату «Її золотий секрет» (Her Golden Secret) сміливі і щасливі, пристрасні і життєлюбні, граційні і незалежні, вільні і жіночні. До складу парфуму увійшли м'які і місцями строгі аромати, що пов'язані із цитрусовими, ванільними і кедровими нотками. Можна з упевненістю сказати, що спробувавши їх один раз, ви потрапите в приємний полон під назвою Her Golden Secret. Склад: спирт денатурований 79%, парфум, вода, етилгексил метоксицинамат, діетилоамін гідробензойлгексил бензат. Країна-виробник: Німеччина.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
20 лютого, 2018
Мені подобається цей парфум з теплими східними нотками. Дуже жіночний, м'який, глибокий.
6 лютого, 2018
Аромат дорого звучит, стойко держится и потрясающе шлейфит! Ничем не уступает парфюмам класса люкс. Притягательный и женственный.
5 січня, 2018
Очень дорогой (раскрывающийся),сдержанный аромат! В нем есть свой стиль и шарм!
11 серпня, 2017
Просто изумительный аромат, нравится
6 серпня, 2017
Прекрасный аромат от любимого актёра)