• Туалетна вода Betty Barclay Precious Moments

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 990834 Закінчився
799,00 грн
Купити
  • 50 мл
Цільова аудиторія:
Дорогоцінна мить. Мета колекції «Емоції»: звернення до емоційності клієнта - жінки з бездоганним смаком, чия відкритість світу і позитивні манери її поведінки з магнітною силою притягують до неї людей. Верхні ноти: зелене листя, чорна смородина, малина. Ноти серця: кардамон, півонія, фрезія. Базові ноти: білий мускус, кедр, ваніль, карамель. Застосування: нанесіть аромат на ідеально чисту шкіру в ті зони, де засоби парфумерії відчуваються особливо інтенсивно. Це всі точки на тілі, де прощупується пульс: зап'ястя, внутрішня частина ліктьового згину, ямочка на шиї, віскі, під колінними чашечками. Дуже важливо не розтирати аромат. Склад: денатурований спирт 85%,парфум, вода, бутілфеніл метілпропіонал, лімонен, альфа-ізометіл іонон, ліналул, гидроксисогексил 3-циклогексин карбоксил-дексид, цитронелол, етілгексилметоксициннамат, бутіл ме-токсібензойлметан, гідроксицитронелал, етілгексил саліцилати, цитрал, бензоловий спирт, циннамал, гераніол, гексил циннамал, метіл 2-октіноат, БХТ, Е5(хлор 19140), Б1 (хлор 42090). Для зовнішнього використання. Не використовувати після закінчення терміну придатності. Зберігати при температурі не нижче ніж 5˚С та не вище ніж 25˚С, відносній вологості повітря 55-70% в закритій упаковці. Не розпиляти біля вогню. Країна-виробник: Німеччина.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
29 вересня, 2017
Особенно приятно им пользоваться в холодное время года, осенью, тогда сладкий малиново-ванильный аромат согревает, поднимает настроение, выступает как антидепрессант
10 серпня, 2017
Сладкий, обволакивающий аромат... стойкость средняя, но не все любят супер-стойкие запахи, которые слышны сутки и больше... я люблю обновлять, освежать аромат! Более подойдет молодым девушкам.
4 травня, 2017
Я очень довольна этим нежным приятным запахом
3 березня, 2017
Отличный свежий женственный аромат. Очень довольна. Умеренно стойкий ,ненавязчивый. Залог хорошего настроения
3 березня, 2017
Аромат закохує в себе з першого моменту. Найвдаліше поєднання фруктів і квітів.