• Туалетна вода Betty Barclay Tender Blossom

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1001481 Закінчився
350,00 грн
Купити
  • 20 мл
Цільова аудиторія:
Ніжна квітка. Мета колекції «Емоції»: зосередити увагу на відчуттях покупця - жінки, яка насолоджується життям з її природним, широким кругозором і позитивним ставленням до життя. Верхні ноти: лічі, диня. Середні ноти: цикламен, півонія, магнолія. Базові ноти: мускус. Застосування: нанесіть аромат на ідеально чисту шкіру в ті зони, де засоби парфумерії відчуваються особливо інтенсивно. Це всі точки на тілі, де прощупується пульс: зап'ястя, внутрішня частина ліктьового згину, ямочка на шиї, віскі, під колінними чашечками. Дуже важливо не розтирати аромат. Склад: денатурований спирт 85%,парфум, вода, бутілфеніл метілпропіонал, лімонен, альфа-ізометіл іонон, ліналул, гидроксисогексил 3-циклогексин карбоксил-дексид, цитронелол, етілгексилметоксициннамат, бутіл ме-токсібензойлметан, гідроксицитронелал, етілгексил саліцилати, цитрал, бензоловий спирт, циннамал, гераніол, гексил циннамал, метіл 2-октіноат, БХТ, Е5(хлор 19140), Б1 (хлор 42090). Для зовнішнього використання. Не використовувати після закінчення терміну придатності. Зберігати при температурі не нижче ніж 5˚С та не вище ніж 25˚С, відносній вологості повітря 55-70% в закритій упаковці. Не розпиляти біля вогню. Країна-виробник: Німеччина.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
1 січня, 2018
Безумно нравится этот аромат! Он очень стойкий, свежий и невероятный, обожаю его
10 серпня, 2017
Необычный, легкий, свежий, цветочный аромат! Очень нежный, весенний я бы сказала, романтичный! Стойкость средняя.
3 березня, 2017
Приємний, легкий аромат. Гарно підходить на літо та весну
3 березня, 2017
Квітковий, дуже ніжний і легкий аромат. Мускус зовсім не чутний. На моїй шкірі досить стійкий.
2 березня, 2017
Ніжна, приємна, стійка.