• Туалетна вода Betty Barclay Woman №1

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 602033 Закінчився
399,00 грн
Купити
  • 15 мл
Цільова аудиторія:
Аромат відображає жіночність, природність і оптимізм в житті сучасної жінки. Верхні ноти: апельсин, мандарин, червоні ягоди, олія неролієва. Ноти серця: жасмин, півонія, абрикос. Базові ноти: мускус, деревні ноти, мускус, м'яка амбра. Застосування: нанесіть аромат на ідеально чисту шкіру в ті зони, де засоби парфумерії відчуваються особливо інтенсивно. Це всі точки на тілі, де прощупується пульс: зап'ястя, внутрішня частина ліктьового згину, ямочка на шиї, віскі, під колінними чашечками. Дуже важливо не розтирати аромат. Склад: денатурований спирт 85%,парфум, вода, бутілфеніл метілпропіонал, лімонен, альфа-ізометіл іонон, ліналул, гидроксисогексил 3-циклогексин карбоксил-дексид, цитронелол, етілгексилметоксициннамат, бутіл ме-токсібензойлметан, гідроксицитронелал, етілгексил саліцилати, цитрал,ліналул, е6 (хлор 15985),БХТ, ред. 4(хлор 14700). Для зовнішнього використання. Не використовувати після закінчення терміну придатності. Зберігати при температурі не нижче ніж 5˚С та не вище ніж 25˚С, відносній вологості повітря 55-70% в закритій упаковці. Не розпиляти біля вогню. Країна-виробник: Німеччина.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
6 січня, 2018
Я влюблена в данный аромат. Давно пыталась его найти в сетях интернета. Спасибо, что можно приобрести его у Watsons <3
26 листопада, 2017
Аромат замечательный! Стойкий, чувственный, яркий, на осень-зиму особенно очень люблю!
13 жовтня, 2017
Очень понравился аромат, приятный на каждый день, стойкость отличная.
10 серпня, 2017
Стойкий и приятный фруктовый запах.Жаль что мало и жаль что так дорого как за 15 мл.Такой объем удобен для маленькой сумочки.
7 червня, 2017
очень нежный, чувственный и легкий аромат, довольно стойкий но ненавязчивый, не вызывает аллергию, жаль дороговат для такого объема.