• Туалетна вода для жінок Betty Barclay Precious Moments

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 990827 Закінчився
459,00 грн
Купити
  • 20 мл
Цільова аудиторія:
Дорогоцінна мить. Мета колекції «Емоції»: звернення до емоційності клієнта - жінки з бездоганним смаком, чия відкритість світу і позитивні манери її поведінки з магнітною силою притягують до неї людей. Верхні ноти: зелене листя, чорна смородина, малина. Ноти серця: кардамон, півонія, фрезія. Базові ноти: білий мускус, кедр, ваніль, карамель. Застосування: нанесіть аромат на ідеально чисту шкіру в ті зони, де засоби парфумерії відчуваються особливо інтенсивно. Це всі точки на тілі, де прощупується пульс: зап'ястя, внутрішня частина ліктьового згину, ямочка на шиї, віскі, під колінними чашечками. Дуже важливо не розтирати аромат. Склад: денатурований спирт 85%,парфум, вода, бутілфеніл метілпропіонал, лімонен, альфа-ізометіл іонон, ліналул, гидроксисогексил 3-циклогексин карбоксил-дексид, цитронелол, етілгексилметоксициннамат, бутіл ме-токсібензойлметан, гідроксицитронелал, етілгексил саліцилати, цитрал, бензоловий спирт, циннамал, гераніол, гексил циннамал, метіл 2-октіноат, БХТ, Е5(хлор 19140), Б1 (хлор 42090). Для зовнішнього використання. Не використовувати після закінчення терміну придатності. Зберігати при температурі не нижче ніж 5˚С та не вище ніж 25˚С, відносній вологості повітря 55-70% в закритій упаковці. Не розпиляти біля вогню. Країна-виробник: Німеччина.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
30 січня, 2018
Цікавий аромат, відчувається нотка смородини. Стійкість середня
10 серпня, 2017
Сладкий, обволакивающий аромат... стойкость средняя, но не все любят супер-стойкие запахи, которые слышны сутки и больше... я люблю обновлять, освежать аромат! Более подойдет молодым девушкам.
3 березня, 2017
Понравился аромат. Не стойкий. 20 мл очень удобно носить с собой и обновлять в любое время. Буду покупать ещё когда закончится
3 березня, 2017
Аромат закохує в себе з першого моменту. Найвдаліше поєднання фруктів і квітів.
1 березня, 2017
Аромат хороший, свежий, но как для меня резкий...преследует(((.Отдала подруге)