• Туалетна вода Gian Marco Venturi Woman

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 680118 Закінчився
399,00 грн
Купити
  • 30 мл
Цільова аудиторія:
Туалетна вода Gian Marco Venturi Woman - фруктово-квіткова піраміда, яка відкривається свіжими фруктами бергамота в верхніх нотах з квіткою фрезії, а завершується цей букет нижніми нотами глоду, геліотропа і мускусу. Верхні ноти: фрезія, бергамот, памела. Середні ноти: квітка білого лотоса, желтофіоль, ірис. Базові ноти: квітки глоду, геліотроп, мускус. Застосування: нанесіть аромат на ідеально чисту шкіру в ті зони, де засоби парфумерії відчуваються особливо інтенсивно. Це всі точки на тілі, де прощупується пульс: зап'ястя, внутрішня частина ліктьового згину, ямочка на шиї, віскі, під колінними чашечками. Дуже важливо не розтирати аромат. Склад: денатурований спирт 79%, парфум, вода,альфа-ізометіл іонон, бензіл бензоат, бензіл саліцилат, бутілфеніл метілпропіонал, цітронелол, цитрал, гераніол, гексіл циннамал, ізоеугенол, лімонен, ліналул. Для зовнішнього використання. Не використовувати після закінчення терміну придатності. Зберігати при температурі не нижче ніж 5˚С та не вище ніж 25˚С, відносній вологості повітря 55-70% в закритій упаковці. Не розпиляти біля вогню. Країна-виробник: Італія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
19 грудня, 2017
Моей маме очень нравятся! Запах парфюма похож на запах ландышей, от которых мама без ума) Но вот папа говорит, что запах как у освежителя воздуха)))))))))))))) Делайте выводы)
9 листопада, 2017
На диво стійкий аромат, приємний
19 червня, 2017
Гарний засіб,приємний
15 червня, 2017
Покупала маме этот аромат!Нежный!Довольна!
12 червня, 2017
такий приємний фруктовий аромат