• Жіноча парфумована вода Women's Code Heart

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1072055 Закінчився
49,00 грн
Купити
  • 7 мл
Формат продукту:
Сімейство ароматів:
Цільова аудиторія:
Жіноча парфумована вода Women's Code Heart має ненав'язливий квітковий аромат, який підкреслює всі грані жіночої чарівності: елегантність, жіночність і безпосередність. Країна виробник: Польща.
Наносити на шкіру в області зап'ясток, шиї та ліктів в місцях згинання. Застереження: тримати в недоступних для дітей місці. Не розпилювати поблизу відкритого вогню, запобігати потраплянню в очі та на інші слизові оболонки. У разі потрапляння в очі промити їх великою кількістю холодної води. Зберігати при температурі від +6°С до +25°С та відносній вологості повітря 55-70%, подалі від променів сонця та опалювальних приладів.
Склад: денатурований етиловий спирт (80% об.), парфумерна композиція, вода, гідроксиізогексил 3-циклогексан карбоксальдегід, бутилфенілметилпропіонал, лімонен, цитрал, СІ 42090.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
7 листопада, 2017
Приятный сначала, но позже становится очень сладким, не люблю такое
28 червня, 2017
Мініформат дуже зручний носити в сумочці, аромат квітковий, приємний, після вивітрювання стає солодкуватим, але нестійкий
27 травня, 2017
Легкий приятный цветочный аромат. Жарким летом будет как раз.
18 травня, 2017
Нежная приятная водичка. Стойкость слабая, но формат "ручки" очень удобный и позволяет обновлять аромат в течении дня.
23 березня, 2017
Досить приємний легкий аромат, витончена квіткова композиція, проте нестійкий