• Антисептик Ключі Здоров'я Хлоргексидину біглюконат 0,05% розчин

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1103898 Закінчився
10,20 грн
Купити
  • 100 мл
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Лікувальне призначення:
Антисептик Хлоргексидину біглюконат 0,05% розчин від фірми Ключі Здоров'я в зручній travel версії. Лосьйон косметичний Хлоргексидину біглюконат 0,05% є універсальним антисептичним засобом широкого застосування для обробки пошкоджень шкіри, саден, подряпин, як допоміжний антибактеріальний засіб локального нанесення. Країна виробник: Україна.
Застосування: згідно з інструкцією. Застереження: хлоргексидину біглюконат 0,05% розчин призначений тільки для зовнішнього та місцевого застосування! Не сумісний із препаратами йоду через небезпеку виникнення дерматитів, з милом та іншими мийними засобами. У разі потрапляння розчину на слизові оболонки очей їх слід швидко та ретельно промити водою. У разі випадкового проковтування слід промити шлунок, використовуючи сире молоко або сире яйце. Протипоказання: підвищена чутливість до хлоргексидину, схильність до алергічних реакцій і захворювань, дерматити, вірусні захворювання шкіри; не застосовують дітям до 12 років, не рекомендують застосовувати для промивання кон'юнктиви, ротової та носової порожнин, не слід обробляти молочні залози перед годуванням. Не можна застосовувати після закінчення терміну придатності, що зазначений на упаковці. Зберігати в оригінальній упаковці у сухому, захищеному від прямих сонячних променів та недоступному для дітей місці. Не є лікарським засобом.
Склад: хлоргексидину біглюконат, вода очищена.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
26 січня, 2018
Стараюсь, чтобы всегда было в домашней аптечке. Необходимое средство первой помощи при любых повреждениях кожи, не печет, дезинфицирует, подсушивает, просто палочка-выручалочка.
9 грудня, 2017
Всегда есть дома - отличная альтернатива перекиси водорода, тем более, что не печёт))
9 вересня, 2017
Хорошее средство для обработки и дезинфекции ран.
26 серпня, 2017
Хорошая цена для отличного антисептика.
18 серпня, 2017
Отличный антисептик, всегда необходим для домашней аптечки