• Бодяга Ключі Здоров'я з нагідками косметична

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1103926 Закінчився
7,05 грн
Купити
  • 5 г
Формат продукту:
Тип шкіри:
Засіб для шкіри:
Цільова аудиторія:
Бодяга косметична з нагідками допомагає при травмах, розтягненнях, а також при запаленнях хребта та суглобів рук і ніг, болях у попереку і м'язах. Активізуючи кровопостачання клітин шкіри нормалізує їх живлення, сприяє зменшенню больових відчуттів, покращує функціональний стан шкіри. Бодяга єфективна для лікування і більш швидкого розсмоктування не запалених прищів, постакне (червоні застійні плями після прищів), від рубців і шрамів після прищів, синців та забитіх ділянок тіла. Квітки нагідків поліпшують обмінні процеси у клітинах шкіри, справляють антисептичну дію, знімають подразнення та запалення. Особливо показано людям з дуже чутливою шкірою. Застосовуеться при радикуліті, артриті, ревматичних і неврологічних болях, забиттях, синцях, гематомах, в косметичних цілях для догляду за шкірою. Застосування: 1. Розвести порошок в пропорції 1: 4 з кип'яченою водою і відразу покласти на уражене місце. 2. Перемішати одну частину порошку з 3 частинами олії і натерти місце, яке турбує, потім накрити компресним папером, зверху укутати теплою хусткою. Активізуючи кровопостачання клітин шкіри, бодяга нормалізує їх живлення, сприяє зменшенню больових відчуттів, покращує функціональний стан шкіри. Країна-виробник: Україна.
Склад: бодяга (порошок), нагідки квітки.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
21 лютого, 2018
Синяки проходят заметно быстрее!