• Ліполосьйон Ексипіал М

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 864155 Закінчився
371,00 грн
Купити
  • 200 мл
Формат продукту:
Тип шкіри:
Засіб для шкіри:
Цільова аудиторія:
Ліполосьйон Ексипіал М призначений для зовнішнього застосування для лікування та захисту подразненої або чутливої шкіри сухого та дуже сухого типу, як додатковий засіб для місцевого лікування захворювань шкіри, для догляду за шкірою у період ремісії, а також для запобігання свербежу при атопічній екземі та псоріазі. Ексипіал М відноситься до препаратів з пом’якшувальною та захисною дією. До складу ліполосьйону входить сечовина, яка є природним зволожувальним фактором зроговілого шару епідермісу. Ця речовина впливає на зв’язування води з внутрішньоклітинними білками, не розчиняє кератин, але пом’якшує його. Концентрація сечовини у препараті не спричинює подразнення шкіри та підвищує бар’єрну функцію епідермісу. Країна виробник: Швейцарія.
Ліполосьйон Ексипіал М дозволяється застосовувати під час вагітності та годування груддю, але не можна наносити препарат на ділянку молочних залоз жінкам у період лактації. Застосування: дітям віком від 6 місяців - тільки після консультації з лікарем. Ексипіал М наносять на уражені ділянки шкіри. Звичайна тривалість лікування - не більше 6 тижнів. Якщо протягом декількох днів з початку лікування не настає покращення або симптоми погіршуються - проконсультуйтеся з лікарем щодо подальшого застосування препарату. Застереження: можлива підвищена чутливість до компонентів препарату. Зберігати при температурі не вище +25°С у недоступному для дітей місці. Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.
Склад: 1 мл емульсії нашкірної містить: сечовини 40мг. Допоміжні речовини: натрію лактату розчин (Е 325), кислота молочна (Е 270), триклозан, хлоргексидину дигідрохлорид, емульгатор W/O type 1 (сорбітан ізостеарат, олія рицинова гідрогенізована ПЕГ-2, озокерит, олія рицинова гідрогенізована), макроголгліцерол гідроксистеарат (олія рицинова гідрогенізована поліетиленгліколем-7), елфакос Е 200 (меокси-поліетиленгліколь-22/додецил гліколю сополімер), олія мінеральна легка, тригліцериди середнього ланцюга, диметикон 350, міристил лактат, ароматизатор gerbera C 4518, вода очищена.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?