• Розчин для догляду за контактними лінзами Multison 

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 217565 Закінчився
101,20 грн
Купити
  • 100 мл
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Багатофункціональний розчин для догляду за всіма типами контактних лінз. В склад розчину входить декілька компонентів які дезінфікують і зволожують лінзи. Polyhexamethylene biguanide – очищує та дезінфікує від різноманітних мікроорганізмів які скупчуються на лінзі. Polyhexamethylene biguanide – призначений для змазування і зволоження лінз. Multison відрізняється гіпоалергенними властивостями. Повне очищення наступає після 6 годин витримування в контейнері з чистим розчином. Повторно використовувати розчин не можна. Після відкриття придатний для використання три місяці. Розчин для догляду за всіма типами контактних лінз використовується для зберігання та ополіскування, очистки та дезінфекції контактних лінз. Унікальна хімічна формула Multison гарантує досконале очищення, повну дезінфекцію в мінімальний термін, видалення протеїнових відкладень, ретельне ополіскування, бездоганне зволоження, надійне збереження. Час дезінфекції - 6 годин. Країна - виробник: Латвія.
Склад: боратний буфер, хлорид натрію, полігексанід 0.00005%, полоксамер, ЕДТА.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
11 серпня, 2017
Раствор мне нравится, выгодная цена (особенно, по акциям Ватсонс)и достойное качество, даже лучше, чем Renu. Удобный формат для путешествий, хватает его примерно на 2 недели.