• Розчин для контактних лінз Multison 

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 217579 Закінчився
178,95 грн
Бути в курсі, коли надійде
  • 375 мл
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Багатофункціональний розчин для догляду за всіма типами контактних лінз. В склад розчину входить декілька компонентів які дезінфікують і зволожують лінзи. Polyhexamethylene biguanide – очищує та дезінфікує від різноманітних мікроорганізмів які скупчуються на лінзі. Polyhexamethylene biguanide – призначений для змазування і зволоження лінз. Multison відрізняється гіпоалергенними властивостями. Повне очищення наступає після 6 годин витримування в контейнері з чистим розчином. Повторно використовувати розчин не можна. Після відкриття придатний для використання три місяці. Розчин для догляду за всіма типами контактних лінз використовується для зберігання та ополіскування, очистки та дезінфекції контактних лінз. Унікальна хімічна формула Multison гарантує досконале очищення, повну дезінфекцію в мінімальний термін, видалення протеїнових відкладень, ретельне ополіскування, бездоганне зволоження, надійне збереження. Час дезінфекції - 6 годин. Країна - виробник: Латвія.
Склад: боратний буфер, хлорид натрію, полігексанід 0.00005%, полоксамер, ЕДТА.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
27 грудня, 2017
Прекрасний медичний засіб, гарно підходить для очей.
9 грудня, 2017
Нормальный раствор - не особо отличается от более разрекламированных. Для чувствительных глаз необходимо дополнительно использовать увлажняющие капли.
30 жовтня, 2017
Этот раствор ничем не отличается от его более дорогих аналогов. Хороший объем, хватает надолго. Единственное, за счет низкой цены производитель не кладет контейнеры, приходиться покупать дополнительно
4 вересня, 2017
Користуюсь цим розчином давно, результатом дуже задоволена.
15 серпня, 2017
Найкращий розчин, не сушить очі, і по акціях ціна просто прекрасна, оптики таких цін не пропонують. А те, що можуть привезти додому, - особливо приємно!