• Розчин для контактних лінз Renu Multi Plus

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 665292 Закінчився
307,50 грн
Бути в курсі, коли надійде
  • 360 мл
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
ReNu Multi Plus розробка компанії Bausch & Lomb - розчин в якому поєднуються зволожуючі, затримуючі вологу, і змазуючі компоненти, видаляють протеїнові відкладення на лінзах. Розчин ReNu Multi Plus складається з активних хімічних інгредієнтів, Полоксамін сприяє видаленню ліпідних відкладень, гідранат видаляє білкові відкладення, даймед компонент дезінфекції лінзи. ReNu Multiplus- клінічно перевірений, ефективний і безпечний розчин все в одному флаконі для всіх типів м’яких контактних лінз, включаючи лінзи планової заміни. Призначений для: дезінфекції, щоденного очищення, змочування лінз, полоскання і збереження. Розчин випускається в напівпрозорому флаконі на якому є лінія, що контролює рівень рідини. Зручно слідкувати за кількістю розчину. Мінімальний час дезінфекції 4 години. Країна-виробник: Німеччина.
Склад: боратний буфер , натрію хлорид, Полоксамін 1%, ЕДТА 0.1%, DYMED 0.0001 %, гідранат 0.03 %.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
22 грудня, 2017
Экономный и хорошо очищает
22 грудня, 2017
Пользуюсь все время только им. Прекрасно очищает и смягчает линзы.
25 серпня, 2017
раствор хороший, но дороговат
16 червня, 2017
розчин чудово підходить для контактних лінз