• Лосьйон для знищення вошей та гнид ХедРінг Екстра

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 513770 Закінчився
219,50 грн
Купити
  • 100 мл
Формат продукту:
Цільова аудиторія:
ХедРинг Екстра - лосьйон для знищення вошей і гнид при педикульозі. Час експозиції лосьйону скорочено до 15 хвилин. Засіб містить диметикон, що застосовується в багатьох фармацевтичних і косметичних засобах. Лосьйон для знищення вошей та гнид ХедРінг Екстра не містить нейротоксичних фосфорорганічних інсектицидів, тому не впливає на специфічні ферменти вошей. Лосьйон діє шляхом фізичного процесу - він покриває воша і порушує здатність організму комахи підтримувати водний баланс, внаслідок чого комахи, оброблені засобом, втрачають здатність виводити надлишок води. Активність ХедРингу не знижується при наявності стійких до інсектицидів волосяних вошей. Він застосовується місцево на уражену поверхню, але його всмоктування через шкіру незначне або відсутнє взагалі. Лосьйон ХедРинг Екстра не має неприємного запаху, не подразнює шкіру та не містить речовин, які можуть спровокувати напад астми. Країна виробник: Великобританія.
Лосьйон для знищення вошей та гнид ХедРінг Екста застосовують для дорослих та дітей віком від 6 місяців. Хедринг Екстра слід застосовувати наступним чином: закрити плечі рушником; перед кожним застосуванням добре струсити флакон. Утримуючи флакон на відстані близько 10 см від волосся, ретельно розпорошити необхідну кількість засобу на сухе волосся, за допомогою пальців або гребінця рівномірно та ретельно розподілити засіб від коренів до кінчиків волосся. Залишити засіб на волоссі на 15 хвилин, для видалення засобу ретельно нанести шампунь на всю поверхню волосся без попереднього змочування, потім сполоснути водою. Хедринг Екстра містить інгредієнти, які перешкоджають утворенню піни, тому шампунь не буде легко пінитися і, можливо, виникне необхідність помити голову кілька разів. При необхідності можна повторити всю процедуру спочатку, пам'ятаючи, що не слід змочувати волосся перед нанесенням засобу і шампуню. Застереження: не використовувати лосьйон ХедРинг Екстра при чутливості до будь-якого компонента засобу, на пошкоджену шкіру, дітям віком до 6 місяців. Препарат призначений тільки для зовнішнього застосування. При попаданні в очі промити їх водою. При появі підвищеної чутливості застосування препарату припинити. Зберігання в оригінальній упаковці при температурі не вище +25°C.
Склад: діюча речовина: диметикон (4%).

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?