• Лосьйон для знищення вошей та гнид ХедРінг Комфорт

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1008180 Закінчився
231,70 грн
Купити
  • 100 мл
Формат продукту:
Цільова аудиторія:
ХедРинг Комфорт - лосьйон для знищення вошей і гнид при педикульозі. Встановлено, що діюча речовина - октан-1,2-діол у 5% концентрації - пригнічує фізико-фізіологічну активність вошей. Її активність проти яєць (гнид) паразитів декілька нижче, тому необхідно проводити 2 обробки з інтервалом 7 днів. Лосьйон для знищення вошей та гнид ХедРінг Комфорт не містить нейротоксичних фосфорорганічних інсектицидів, тому не впливає на специфічні ферменти вошей. Лосьйон діє шляхом фізичного процесу - він покриває воша і порушує здатність організму комахи підтримувати водний баланс, внаслідок чого комахи, оброблені засобом, втрачають здатність виводити надлишок води. Активність ХедРингу не знижується при наявності стійких до інсектицидів волосяних вошей. Він застосовується місцево на уражену поверхню, але його всмоктування через шкіру незначне або відсутнє взагалі. Лосьйон ХедРинг Комфорт не має неприємного запаху, не подразнює шкіру та не містить речовин, які можуть спровокувати напад астми. Країна виробник: Великобританія.
Лосьйон для знищення вошей та гнид ХедРінг Комфорт застосовують для дорослих та дітей віком від 6 місяців. Перед використанням ретельно струсити флакон. Наносити лосьйон безпосередньо на сухе волосся, втирати у волосся до тих пір, поки засіб не покриє його від коренів до кінчиків. Уникати потрапляння в очі. Після нанесення висушити волосся (можна скористатися феном). Після того, як волосся висохне, можна займатися своїми щоденними справами або залишати засіб на волоссі на ніч. Для видалення засобу вимити волосся шампунем і водою не раніше ніж через 8 годин після нанесення. Засіб легко змивається, а разом з ним - і мертві паразити. Через 7 днів повторити описану процедуру обробки волосся ще раз. Застереження: не використовувати лосьйон ХедРинг Комфорт при чутливості до будь-якого компонента засобу, на пошкоджену шкіру, дітям віком до 6 місяців. Препарат призначений тільки для зовнішнього застосування. При попаданні в очі промити їх водою. При появі підвищеної чутливості застосування препарату припинити. Зберігання в оригінальній упаковці при температурі не вище +25°C.
Склад: діюча речовина: октан-1,2-діол (5%); Допоміжні речовини: ПЕГ-6 гліцериди каприлової та капринової кислот, вода.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
2 березня, 2018
Помогло с первого раза!