• Аромалампа "Вікна"

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 355570 Закінчився
62,50 грн
Купити
  • 1 шт
Аромалампа "Вікна" є прекрасним інструментом для проведення ароматерапії і ароматизації приміщення. Ароматерапія за допомогою аромаламп - це найбільш поширена і відома форма використання ефірних масел для ароматизації повітря в квартирі, офісі або будь-якому іншому приміщенні.
Перед застосуванням аромалампи приміщення необхідно провітрити, після цього вже запалити лампу, закривши вікна і двері. Чашу аромалампи на 2/3 заповніть теплою водою і додайте в неї необхідну кількість крапель одного або суміші ефірних масел. В середньому, кількість внесених ефірних масел становить - 1-2 краплі на 3 - 5 м2 площі приміщення. Після цього в нижню частину аромалампи ставлять запалену свічку.
Застереження: аромалампа повинна бути розміщена строго по правилам техніки безпеки. Захистіть дітей від відкритого вогню і контакту з ефірними маслами.  Перед застосуванням ефірного масла вперше, переконайтеся, що у Вас немає алергії на його компоненти. Будьте обережні, зазначені в інструкції до вживаного ефірному маслу. 

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
6 січня, 2018
Симпатична лампа, створює затишок і приємну атмосферу
10 грудня, 2017
Приємно радує,в зимовий період те що треба!
30 жовтня, 2017
Хороша штука, особливо в сезон хвороб!
15 жовтня, 2017
чудово доповнює інтерєр і дуже зручна у використанні
30 вересня, 2017
Використаю як аксесуар на Хеллоуін,забавна аромалампа.