• Іланг-ілангова ефірна олія Natural Code фасована

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1098214 Закінчився
41,95 грн
Бути в курсі, коли надійде
Watsons Club: спеціальна ціна!: Спеціальна ціна
33,56 грн     41,95 грн
  • 10 мл
Формат продукту:
Тип шкіри:
Спеціалізація:
Засіб для шкіри:
Іланг-ілангова ефірна олія Natural Code в основному використовується як еротичний стимулятор, але її застосування не менш ефективне як в лікувальних, так і в косметологічних цілях. Іланг-ілангова ефірна олія є універсальним засобом, що позитивно впливає на всі типи шкіри. Застосування засобу допомагає розгладити неглибокі зморшки, підвищити тонус, еластичність і пружність шкіри. Олія іланг-ілангу також здатна вирівнювати шкіру, закріплювати загар, усувати подразнення шкіри після впливу на неї ультрафіолетових променів. Країна виробник: Україна.
Застосовувати згідно з інструкцією всередині упаковки. Застереження: не використовувати при індивідуальної непереносимості олії. При попаданні в очі ретельно промити водою. Тільки для зовнішнього застосування.
Склад: олія ефірна іланг-ілангова.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?