• Композиція ефірних олій Aroma Inter Аромат Удачі

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 355402 Закінчився
23,75 грн
Купити
  • 5 мл
Композиція «Аромат удачи» розширює адаптаційні можливості людини, підвищує стійкість організму до впливу несприятливих факторів зовнішнього середовища. Активізує психічний стан людини в критичній стресовій ситуації. Покращує концентрацію уваги і працездатність. Підвищує упевненість в собі.
Склад: лимон, лаванда, бергамот, м'ята, помаранч.
Можна використовувати в аромалампах, ваннах, саунах, для масажу, в лікувальних цілях, аромамедальйонах. 
Застереження: не застосовувати при вагітності, з обережністю при гіпертонії, гіпотонії, епілепсії, а також людям, що страждають на алергію на цитрусові. Можлива фотосенсибілізація, не наносити на шкіру менше, ніж за годину до прийому сонячних ванн.
Країна-виробник: Україна. 

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
10 листопада, 2017
Приятный аромат, удача в руках
2 жовтня, 2017
Хорошие эфирное масло. Использую в аромалампе. Аромат приятный.
1 жовтня, 2017
Масло не каждому придется по вкусу, но мне нравится горчинка в нем. Идеально для аромалампы
6 вересня, 2017
Масло на любителя, если кому-то нравятся ароматы с горчинкой. Состав не соответствует заявленному. На упаковке написано: полынь, лимон, лаванда и мята. Очень жаль, покупала из-за бергамота и апельсина
5 вересня, 2017
Хорошее эфирное масло. Приятный аромат. Использую в аромалампе.