• Мандаринова ефірна олія Natural Code фасована

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1098228 Закінчився
39,95 грн
Бути в курсі, коли надійде
Watsons Club: спеціальна ціна!: Спеціальна ціна
31,96 грн     39,95 грн
  • 10 мл
Формат продукту:
Тип шкіри:
Засіб для шкіри:
Мандаринова ефірна олія Natural Code використовується як протигрибковий, спазмолітичний, заспокійливий, стимулюючій травлення засіб. Мандаринову олію можна використовувати при підвищеній збудливості, стресі та безсонні. Застереження: обережно - ефірна олія в чистому вигляді вогненебезпечна! При потраплянні олії в очі ретельно промити водою. Тільки для зовнішнього застосування. Можлива індивідуальна непереносимість олії. Зберігати щільно закритою при температурі від +5°С до +25°C, в недосяжному для дітей місці. Країна виробник: Україна.
При проведенні сеансів масажу рекомендовано дотримуватися наступних дозувань: для дітей до 10 років - 1-2 краплі ефірної олії на 1 столову ложку олії-основи; для дітей 10-14 років - 3-5 крапель на 1 столову ложку олії-основи; старшим за 14 років - 5-7 крапель на 1 столову ложку олії-основи. Розтирання: дітям до 10 років - 2-3 краплі на 1 столову ложку олії-основи; 10 років і старше - 5-7 крапель на 1 столову ложку олії-основи. Також мандаринову олію можна застосовувати для збагачення кремів і шампунів, обкурювання приміщень, прийняття ванни, саун.
Склад: олія ефірна мандаринова.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?