• Неролієва ефірна олія Natural Code фасована

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1098410 Закінчився
50,95 грн
Купити
  • 10 мл
Формат продукту:
Тип шкіри:
Неролієва ефірна олія Natural Code - ефективний кардіотонічний засіб, що укріплює серцевий м’яз, нормалізує діяльність серця при аритмії, неврозах, а також оптимізує діяльність шлунково-кишкового тракту, тому показана при гастриті, хронічних запорах. Неролієва ефірна олія має болезаспокійливу дію при невралгії, міальгії, артралгії, ревматизмі, люмбаго, подагрі, запаленні сідничного нерва; її також рекомендують застосовувати при порушенні менструального циклу, хворобливих місячних. При слабкому вестибулярному апараті неролієва ефірна олія сприяє подоланню блювотного рефлексу. Допомагає відновити сили після розумової перевтоми та великого фізичного навантаження. Стимулює нервову систему, підвищує концентрацію уваги. Країна виробник: Україна.
Застосовувати згідно з інструкцією всередині упаковки. Застереження: не використовувати при індивідуальної непереносимості олії. При попаданні в очі ретельно промити водою. Тільки для зовнішнього застосування.
Склад: олія ефірна неролієва.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
29 жовтня, 2017
Важкий різкий запах, я б навіть сказала неприємний. Навіть після тривалого часу аромат не вивітрюється і не полегшується. Покупкою не задоволена.
23 серпня, 2017
Очень приятный запах. Это масло содержится во многих женских парфумах высокой ценовой категории.