• Розмаринова ефірна олія Natural Code фасована

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1098249 Закінчився
35,95 грн
Купити
Watsons Club: спеціальна ціна!: Спеціальна ціна
28,76 грн     35,95 грн
  • 10 мл
Формат продукту:
Засіб для шкіри:
Розмаринова ефірна олія Natural Code підвищує стійкість до стресів, усуває невпевненість в своїх силах, стимулює захисні сили організму, має протизапальну дію при захворюваннях органів дихання. Як косметичний засіб розмаринова ефірна олія тонізує шкіру, сприяє росту волосся, усуває лупу й випадіння волосся, виводить з організму токсини й зайву рідину з тканин, що сприяє усуненню целюліту. Аромат розмаринової ефірної олії від Natural Code свіжий, чистий, гіркуватий. Зберігати щільно закритою при температурі від +5°С до +25°C в недосяжному для дітей місці. Країна виробник: Україна.
Застосовувати згідно з інструкцією всередині упаковки. Застереження: не використовувати при індивідуальної непереносимості олії. При попаданні в очі ретельно промити водою. Тільки для зовнішнього застосування.
Склад: олія ефірна розмаринова.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?