• Дієтична добавка Фіточай № 31 Ромашка

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1071082 Закінчився
23,85 грн
Купити
  • 20 шт
Дієтична добавка до раціону харчування. Сприяє нормалізації процесу травлення та обміну речовин в організмі, має протизапальну і антисептичну дію. Застосування: відповідно до інструкції. Застереження: протипоказання: індивідуальна чутливість до окремих компонентів. Не слід використовувати після закінчення терміну придатності. Не є лікарським засобом. Зберігати в сухому, чистому приміщенні, при відносній вологості повітря не більше 70%. Країна-виробник: Україна.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
2 лютого, 2018
Это классика народной медицины. Любим!
5 грудня, 2017
Очень полезен для пищеварительной и нервной системы, причтный вкус и аромат.
18 листопада, 2017
Люблю його смак.
28 жовтня, 2017
Ромашкой чай меня от него как не странно проносии тоесть понос а так ничего пить можно,я его ещё покупаю когда болею я им горло полошуВопще люблю ромашка в любом виде❤.
21 вересня, 2017
Корисний, всі це знають, але така ціна - для тих, хто поспішає. Надаю перевагу заварити справжню траву ромашки, не в пакетику.