• Фіточай Ключі Здоров'я Стевія Липа Ромашка

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1103884 Закінчився
15,85 грн  22,65 грн
Купити
  • 20 шт
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Фіточай Ключі Здоров'я "Стевія Липа Ромашка" - рекомендується як дієтична добавка до раціону харчування для загального зміцнення організму. Сприяє покращенню вуглеводного обміну та секреторної функції шлунку, є джерелом природних водорозчинних вітамінів. Застереження при застосуванні: індивідуальна чутливість до окремих компонентів, вагітність, жінки в період лактації, діти. Не слід використовувати після закінчення терміну придатності. Не є лікарським засобом. Перед вживанням рекомендовано порадитись з лікарем. Зберігати в сухому, чистому приміщенні при відносній вологості повітря не більше 70%. Країна-виробник: Україна.
Склад: ромашка квітки, липа суцвіття, стевія листя.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
3 вересня, 2017
Вкус сладковато-горький с каким-то еще привкусом. Жена пьет с удовольствием, а мне не нравится, это при том, что я люблю чаи из ромашки и липы. Вообщем на любителя, надо пробовать.
2 вересня, 2017
Хорошо снижает уровень сахара. Очень полезный чай!