• Бинт Watsons стерильний 5 м*10 см

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1063627 Закінчився
4,70 грн
Купити
  • 1 шт
Бинт Watsons стерильний, виготовляється з ниткової марлі простого плетіння. Відбілюється без використання хлору. Марлеві стерильні бинти застосовуються в медичних установах як готові операційно-перев'язувальні засоби. Стерильні бинти запобігають рану від забруднення і механічного впливу. Використовуються при прямому контакті бинта з відкритою рановою поверхнею. Стерильний бинт служить також для закріплення пов'язок на пошкоджених ділянках. Країна-виробник: Україна.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
16 лютого, 2018
Хороший бинт
18 листопада, 2017
Гарна якість та доступна ціна.
17 листопада, 2017
Хороший, качественный бинт, должен быть всегда в аптечке. Рекомендую!
8 вересня, 2017
Бинт хороший, качественный, имеет удобный размер.
31 серпня, 2017
Нужная и необходимая вещь в любой аптечке, как хорошо, что в Ватсонс теперь можно купить еще и товары для здоровья, не заходя в аптеку.