• Гірчичник-пакет W

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1090675 Закінчився
7,35 грн
Купити
  • 10 шт
Гірчичник-пакет від Watsons - призначені для аплікації на шкіру людини, як протизапальний (відтяжний) засіб при захворюваннях серцево-судинної, бронхо-легеневої систем, периферичної та центральної нервових систем, захворювань суглобів та хребта. Застосовують при міозитах, радикулітах, невралгії, бронхітах, пневмонії, ларинготрахеїті, головному болі тощо та як профілактичний засіб при загальному нездужанні. Країна-виробник: Україна.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
22 січня, 2018
Хорошие качественные горчичники. Люблю это средство, всегда помогает. Рекомендую, цена доступная.
23 листопада, 2017
Ефективний дешевий засіб для лікування бронхіту, добре прогріває, допомогає відкашлюванню.
18 листопада, 2017
Засіб дуже доступний та ефективний.
1 листопада, 2017
Ефективний засіб при застуді,швидко ставить на ноги
18 жовтня, 2017
Эффективное средство, всегда под рукой. Удобные в применении. Рекомендую