• Маска медична стерильна 3-шарова на резинках

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 780428 Закінчився
11,80 грн
Купити
  • 10 шт
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Медичні хірургічні маски - це засіб професійного і індивідуального захисту. Вони захищають від мікробів, бактерій, пилу та ін. мікроорганізмів. Зараз одноразові маски використовуються не тільки в медичних установах різного профілю та стоматологічних кабінетах, але так само в косметологічних і СПА-салонах (при проведенні певних процедур), в харчовій промисловості, в повсякденному житті при певних обставинах, наприклад, під час епідемії грипу, ГРВІ та ін. Тривалість носіння маски варіюється від 2 до 6 годин, в залежності від зовнішніх умов. У період епідемій або в ЛПУ рекомендується використовувати маску не більше 2-х годин. У разі якщо маска використовується для захисту від якихось техногенних факторів, наприклад від смогу, то час носіння може становити від 3-х до 6-ти годин. Країна-виробник: Україна.
Склад: високотехнологічні неткані матеріали з полімерних волокон.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
10 листопада, 2017
В период эпидемий простудных заболеваний незаменимая вещь по приемлемой цене.
22 вересня, 2017
в маске становится жарко очень, запахи пропускает хорошо, но для случаев кратковременной защиты нужная вещь.
5 вересня, 2017
Приобрела для домашней аптечки. Нужная вещь в доме.
31 серпня, 2017
Купил на запас, чтобы были. Никогда не знаешь когда понадобятся
23 серпня, 2017
Порой думаешь "а зачем еще такие вещи покупать?". Но когда в доме появляются дети, на безопасность смотришь уже по-другому. Обязательно нужны такие маски при любом походе в поликлинику.