• Пластир медичний Перцевий перфорований 10смх15см

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1063830 Закінчився
14,50 грн
Бути в курсі, коли надійде
  • 1 шт
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Призначений для використання при радикулітах, міозитах, невралгії, люмбаго, ревматизмі, простудних захворюваннях. Пластир не можна використовувати на відкритих після операційних ранах, на подразненій шкірі. В разі появи сильного подразнення пластир необхідно зняти. НЕ нагрівати поверхню пластиру при використанні. Використання жінкам у період вагітності та годування груддю можливе лише після консультації з лікарем. Країна-виробник: Україна.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
10 листопада, 2017
При простуде, кашле помогает супер. При болях в спине я бы не советовала, только если врач порекомендует. Я налепила на поясницу и стало хуже, полгода не могла ходить, уколы, капельницы, блокады и пр.
28 вересня, 2017
хороша річ, необхідна в кожній аптечці
27 вересня, 2017
Хороший согревающий эффект, папе при радикулите помог. А вот я при простуде на грудь использовала, так больше пары часов не выдержала и даже слегка обожгло мою нежную кожу.
22 вересня, 2017
Ефективний. Перша допомога при застуді.
2 вересня, 2017
Отличный эффект! Снимает боль. Чтобы получить лечебный эффект нужно использовать пластырь по инструкции.