• Пластир медичний Watsons на полімерній основі

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1038539 Закінчився
45,00 грн
Купити
  • 1 шт
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Пластир медичний Watsons на полімерній основі 5м*2,5см - призначений для фіксації пошкоджених пальців, при наданні першої допомоги в разі дрібних ран, подряпин, порізів. Протипоказання: гіперчутливість до основи пластиру, клеючої речовини. Застереження: пластир не можна використовувати на відкритих і післяопераційних ранах, на подразненій шкірі. В разі появи сильного подразнення пластир необхідно зняти. Країна-виробник: Україна.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
19 жовтня, 2017
Добре тримається, клею на шкірі. Не залишає. Рекомендую
19 вересня, 2017
Пластир непоганий. Гарно тримається, не викликає подразнення.
16 серпня, 2017
Пластырь хороший. Клей не оставляет следов на коже!
15 серпня, 2017
Пластырь отличный, всегда находится в аптечке. Один недостаток - высокая цена (подобные пластыри можно купить по более демократичной цене)
22 липня, 2017
Качество неплохое, только цена завышена.