• Вата Медична нестерильна 

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 655520 Закінчився
14,05 грн
Купити
  • 100 г
Цільова аудиторія:
Вата медична гігроскопічна гігієнічна виготовлена з 100% бавовни високої якості, вибіленого без застосування хлору. Завдяки передовим технологіям виробництва вата є екологічно чистим продуктом, без будь-яких добавок і домішок. Вата має ідеально білий колір без сторонніх запахів. Забезпечує максимальний всмоктуючий і очищуючий ефект. Підходить для будь-яких типів шкіри і не має протипоказань. Вата призначена для всіляких медичних маніпуляцій, пов'язаних з обробкою ран, а також для зняття макіяжу, щоденного гігієнічного догляду, як для дітей, так і для дорослих. Країна-виробник: Україна.
Склад: 100% бавовна.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
24 лютого, 2018
Вата хорошего качества
19 грудня, 2017
Хорошая ценаи вата того стоит.
14 грудня, 2017
хороша вата за помірну ціну.
13 грудня, 2017
найкраще співвідношення якості та ціни.
9 грудня, 2017
очень выручает в домашнем использовании при обработке мелких травм и порезах