• Дієтична добавка Ирис Фарм Натумін Кальцит 500мг таблетки

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1007613 Закінчився
36,65 грн
Купити
  • 10 шт
Формат продукту:
Дієтична добавка Натумін Кальцит 500 містить виключно цитрат кальцію, який має найбільший ступінь засвоєння у порівнянні до інших сполук кальцію. Може бути використаний як джерело високо засвоюваного кальцію та вітаміну D3 для укріплення кісток та зубів у дітей та дорослих, а також при будь-яких станах, що супроводжуються нестачею кальцію. Країна виробник: Україна.
Застереження: не вживати Натумін Кальцит 500 при пошкодженій упаковці. Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Можлива підвищена чутливість до окремих компонентів дієтичної добавки Натумін Кальцит 500. Не вживати дітям віком до 7 років. Приймати препарат під час вагітності й лактації тільки після консультації лікаря. Містить аспартам - джерело фенілаланіну. Продукт не рекомендований хворим на фенілкетонурію. Зберігати у сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці.
Вміст в 1 таблетці: кальцій (виключно із кальцію цитрату) - 500мг, вітамін D3 - 5мкг. Допоміжні речовини: фруктовий порошок апельсин, ароматизатор апельсин, аспартам, кальцію стеарат.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
9 грудня, 2017
Покупаю уже не первый раз, поэтому точно знаю, что эффективное средство. Принимаю курсами по одному месяцу два раза в год.
13 червня, 2017
кальцій необхідний нашому організму, рекомендую!
6 червня, 2017
Ребенок 10 лет есть с удовольствием)Кальций в правильной цитратной форме,рекомендую!