• Дієтична добавка Натувіт Е

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1007620 Закінчився
73,30 грн
Купити
  • 30 шт
Формат продукту:
Цільова аудиторія:
Лікувальне призначення:
Дієтична добавка Натувіт Е є джерелом вітаміну Е. Одна капсула продукту забезпечує добову потребу у вітаміні Е. Натувіт Е може бути використаний як додаткове джерело вітаміну Е, як антиоксидант, для покращення стану шкіри, функції чоловічої й жіночої репродуктивної системи, серцево-судинної системи, а також при будь-яких станах, що супроводжуються нестачею вітаміну Е. Країна виробник: Україна.
Застосування: згідно з інструкцією. Застереження: можлива індивідуальна підвищена чутливість до окремих компонентів дієтичної добавки Натувіт Е. Приймати під час вагітності й лактації тільки після консультації лікаря. Не вживати при пошкодженій упаковці. Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Зберігати у сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці.
Вміст в 1 капсулі: вітамін Е (а-токоферолу ацетат) - 100мг. Допоміжні речовини: мальтодекстрин.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?