• Таблетки Цитра-кальцемін

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 877070 Закінчився
60,60 грн
Купити
  • 30 шт
Цільова аудиторія:
Цитра-кальцемін – сила кальцію та мінералів для здоров’я ваших кісток! Комплекс цитратної солі кальцію, вітаміну D3 і мінералів для зміцнення кісткової та хрящової тканини, зубів і пародонта у дорослих та дітей, в період активного зростання, починаючи з 5-річного віку. Сприяє зміцненню кісткової і хрящової тканин, зубів і пародонта у дорослих, а також у дітей в період активного зростання, починаючи з 5-річного віку. Рекомендації по застосуванню: дорослим і дітям у віці старше 12 років призначають по 1-2 таблетки 2 рази на добу; дітям у віці 5-12 років по 1 таблетці 1 раз на добу. При необхідності таблетку розтерти, змішати з невеликою кількістю води і проковтнути. Добова доза не повинна перевищувати 4 таблетки. Не застосовувати препарат як замінник повноцінного і збалансованого харчування! Не перевищувати рекомендовану добову дозу! Протипоказання: не вживати при індивідуальній непереносимості будь-якого з компонентів комплексу (алергічні реакції). Гіпервітаміноз D. Склад: 1 таблетка містить кальцію-250 мг,міді- 0,5 мг,магній -40 мг, марганець- 0,5 мг,цинк-3,75 мг, бор - 0,25 мг, вітамін D3- 125 МО. Країна-виробник: США.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?