• Дієтична добавка Соната

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1007641 Закінчився
64,65 грн
Купити
  • 20 шт
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Дієтична добавка Соната - це комплекс з лікарських трав зі снодійною дією, які підібрані таким чином, щоб позитивно впливати на всі аспекти сну, а саме на прискорення засипання, відновлення фазності сну і відчуття бадьорості після сну. Добавка Соната може бути рекомендована широкому колу людей, що мають розлади сну. Перед прийманням рекомендується проконсультуватися з лікарем. Країна виробник: Україна.
Дорослим при порушенні сну приймати по 1-2 капсулі за 1,5-2 години до сну. Тривалість застосування - протягом 1 місяця. Подальший термін споживання узгоджується з лікарем. Застереження: дієтична добавка Соната протипоказана при індивідуальній підвищеній чутливості до компонентів продукту, гіпотонії, вагітності та в період лактації, при захворюваннях шлунково-кишкового тракту. Не рекомендується особам, які керують транспортними засобами або іншими механізмами. Не вживати при пошкодженій упаковці. Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Зберігати в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці при температурі від +4°С до +25°С і відносній вологості до 75%.
Склад: хміль звичайний - 100мг, валеріана лікарська - 100мг, лаванда вузьколиста - 50мг.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
21 січня, 2018
На удивление, помогает, не хуже рецептурного снотворного. В составе травки - валерьянка, хмель и еще что-то. Пью по инструкции за 2 часа до сна, успокаивает. Можно принимать длительно.
14 серпня, 2017
На удивление, помогает, не хуже рецептурного снотворного. В составе травки - валерьянка, хмель и еще что-то. Пью по инструкции за 2 часа до сна, успокаивает. Можно принимать длительно.