• Біологічно-активна добавка Solgar Алое Вера капсули

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 965536 Закінчився
420,50 грн
Купити
  • 100 шт
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Біологічно-активна рослинна добавка Solgar Алое Вера у вигляді капсул містить різноманітні вітаміни, мінерали, амінокислоти, полісахариди та фенольні сполуки. Споживання добавки Алое Вера рекомендовано для підтримки здоров’я травної системи. Алое Вера – рослина, що одержала широку популярність завдяки своїм відновлювальним властивостям. Результати досліджень показали, що речовини, які містяться в Алое Вера, допомагають регулювати рівень пепсину та знизити утворення соляної кислоти, що сприяє загоєнню виразок шлунково-кишкового тракту. Алоїн, що входить до складу Алое Вера, покращує перистальтику кишківника і тим самим надає послаблювальну дію. Полісахариди, що містяться в Алое Вера, зміцнюють імунітет, шляхом підвищення утворення лейкоцитів та синтезу інтерферону. Призначення: рослинна добавка Solgar Алое Вера застосовується для захисту шлунково-кишкового тракту та для зміцнення імунітету. Країна-виробник: Сполучені Штати Америки.
Вживати дорослим по 2 капсули на день під час прийому їжі. Застереження: можлива підвищена чутливість до окремих компонентів добавки Solgar Алое Вера. Не рекомендується вживання жінкам під час вагітності та лактації. Зберігати при температурі від +15⁰С до +30⁰С, в сухому та недоступному для дітей місці.
В одній капсулі: екстракт листя Алое Вера (Aloebarbadensis) - 1,2 мг, порошок листя Алое Вера (Aloebarbadensis) - 308 мг; Допоміжні компоненти: антикомкувачі: целюлоза, мікрокристалічна целюлоза, стеарат магнію; стеаринова кислота.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?