• Біологічно-активна добавка Solgar Екстракт Ехінацеї пурпурової капсули

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 972200 Закінчився
490,70 грн
Бути в курсі, коли надійде
  • 100 шт
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Капсули Solgar Екстракт Ехінацеї пурпурової рекомендовані як біологічно-активна добавка до раціону харчування. Ехінацея грає важливу роль при лікуванні та профілактиці застуди, інфекцій, та при слабкій імунній системі. Вона зміцнює імунітет та прискорює міграцію лейкоцитів в осередки мікробів. Таким чином, ехінацея сприяє знищенню бактерій, вірусів та інших мікроорганізмів. Біологічно-активну добавку Solgar Екстракт Ехінацеї пурпурової головним чином використовують для профілактики двох найпоширеніших вірусних захворювань: застуди та грипу. Найбільш ефективним вважається вживання препарату при появі перших симптомів застуди. Призначення: капсули Solgar Екстракт Ехінацеї пурпурової для підтримки природного імунітету. Країна-виробник: Сполучені Штати Америки.
Вживати дорослим по 1 капсулі на день під час прийому їжі. Застереження: можлива підвищена чутливість до компонентів продукту. Перед застосуванням необхідна консультація лікаря. Протипоказання: прогресуючі системні захворювання (туберкульоз, лейкоз, розсіяний склероз, колагенози). Не застосовувати під час вагітності та лактації. Зберігати в сухому, захищеному від прямого сонячного світла та недоступному для дітей місці при температурі від +15⁰С до +30⁰С.
В одній капсулі: трава Ехінацеї пурпурової - 265 мг, екстракт коренів Ехінацеї пурпурової - 65 мг; допоміжні речовини: стабілізатор гідроксипропілметилцелюлоза, антикомкувач стеарат магнію.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
29 серпня, 2017
Это легендарное растение, "природный антибиотик". Издревле помогает людям побороть простудные заболевания.