• Біологічно-активна добавка Solgar Естер-С® плюс Вітамін С капсули 500 мг

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 937977 Закінчився
285,67 грн  408,10 грн
Купити
  • 50 шт
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Капсули Solgar Естер-С®плюс Вітамін С використовують як біологічно-активну добавку до їжі. Продукт містить найцінніший вітамін С, який розчиняється у воді та в жирах. Вітамін С - потужний антиоксидант, що захищає організм від дії вільних радикалів. Він є незамінним елементом для формування та підтримки сполучної тканини (наприклад: кровоносні судини, суглоби, шкіра). Solgar Естер-С® плюс Вітамін С необхідний для ефективного споживання заліза, амінокислот та інших поживних речовин. Особливо велика потреба у вітаміні С у курців. Також вітамін С необхідний для діяльності імунної системи. Естер-С є запатентованою формулою, яка містить активні метаболіти вітаміну С (L-треонінова, ліксонова кислота, ксилонова кислота). Біологічно-активна добавка Solgar Естер-С® діє в 2 рази швидше, залишається в організмі в 2 рази довше, абсорбується клітинами в 4 рази ефективніше у порівнянні зі звичайними препаратами вітаміну С. Призначення: біологічно-активна добавка для поповнення нестачі вітаміну С. Країна-виробник: Сполучені Штати Америки.
Вживати дорослим по 1 капсулі на день під час приймання їжі. Застереження: можлива підвищена чутливість до окремих компонентів продукту. Перед застосуванням рекомендується консультація лікаря. Зберігати в сухому, захищеному від прямого сонячного світла та недоступному для дітей місці, при температурі від +15⁰С до +30⁰С.
Активні речовини: вітамін C (аскорбат кальцію) - 500 мг; кальцій (аскорбат кальцію) - 60 мг, цитрусові біофлавоноїди - 25 мг, плоди ацероли (Malpighia glabra) - 10 мг, плоди шипшини (Rose canina) - 10 мг, рутин (з Dimorphandramollis) - 5 мг. Допоміжні речовини: антикомкувачі: целюлоза, стеарат магнію, двоокис кремнію.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?