• Біологічно-активна добавка Solgar Кальцій 600 з раковин устриць таблетки

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 927526 Закінчився
259,50 грн
Купити
  • 60 шт
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Таблетки Solgar Кальцій 600 з раковин устриць використовують як біологічно-активну добавку до їжі. Кальцій – мінерал, який потрібен організму у великої кількості. Нестача кальцію у дітей може призвести до розвитку рахіту, а у дорослих людей – до руйнування кісткових тканин (остеолізу), м’язових спазмів, судом. Крім того, є припущення, що високий тиск та рак кишківника можуть бути пов’язані з недостатнім вмістом кальцію в організмі. Кальцієва добавка Solgar Кальцій 600 сприяє зростанню й збільшенню щільності кісток, розвитку та нормальному функціонуванню м’язів, захищає кістки та зуби від такого шкідливого металу, як свинець. При зменшенні в організмі вмісту кальцію, цей метал може накопичуватися в кістках та зубах. Таблетки Solgar Кальцій 600 з раковин устриць є продуктом природного походження, який дуже добре засвоюється організмом. Призначення: добавка вживається як додаткове джерело кальцію для організму. Країна-виробник: Сполучені Штати Америки.
Вживати дорослим по 1 капсулі 3 рази на день під час приймання їжі. Застереження: можлива підвищена чутливість до окремих компонентів продукту. Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря. Протипоказано жінкам в період вагітності та лактації. Зберігати в сухому, недоступному для дітей місці, при температурі від +15⁰С до +30⁰С.
В одній таблетці активні речовини: карбонат кальцію (з раковин устриць) - 1766 мг, в т. ч кальцій - 600 мг, вітамін Д3 (холікальціферол) - 300 МО. Допоміжні речовини - антикомкувач: мікрокристалічна целюлоза, наповнювач: целюлозне покриття, загущувач: гліцерин, наповнювач: стеарат магнію, барвник: двоокис титану.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?