• Біологічно-активна добавка Solgar L-Карнітин таблетки 500 мг

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 976792 Закінчився
715,00 грн
Купити
  • 30 шт
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Таблетки Solgar L-Карнітин є повноцінною біологічно-активною добавкою до харчового раціону. Вони містять амінокислоту L-Карнітин, роль якої полягає в утворенні енергії, що необхідна для роботи всього організму. Ця амінокислота переносить жирні кислоти (складову частину жирів) в мітохондрії (внутрішньоклітинні структури), де жирні кислоти розщеплюються з утворенням енергії. Жирні кислоти не здатні самостійно проникати всередину мітохондрій, тому ефективність енергообміну прямо залежить від змісту в клітинах L-карнітіна. Особливо важливим є вживання L-карнітину при підвищених емоційних, розумових, фізичних навантаженнях, в період реабілітації після хвороб. Біологічно-активна добавка Solgar L-Карнітин допомагає зменшити стомлюваність та підвищити працездатність. У людей, які активно займаються спортом L-карнітин підвищує фізичну витривалість, зменшує біль у м'язах та прискорює відновлення організму після тренувань, забезпечує «спалювання» жирів, сприяє зниженню надлишкової ваги. L-Карнітин необхідно вводити в раціон вегетаріанців. В нашому організмі L-карнітин синтезується з інших амінокислот, вітамінів і заліза в недостатній кількості - тільки 25% добової потреби, решту ми повинні отримувати з їжі. Джерела карнітину: м'ясо, птиця, морепродукти. Звідси походить назва амінокислоти: «карнітин» (від латинського слова «caro» - м'ясо). Карнітин існує у вигляді L-карнітину та D-карнітину. Біологічну активність має тільки L-карнітин. Тому до складу добавки Solgar L-карнітин входить тільки чистий L-карнітин високої якості. Призначення: таблетки біологічно-активної добавки Solgar L-Карнітин призначені для енергетичної підтримки організму і "спалювання" жирів. Країна-виробник: Сполучені Штати Америки.
Вживати дорослим по 1 таблетці на добу під час прийому їжі. Застереження: таблетки Solgar L-Карнітин не застосовуються при підвищеній чутливості до компонентів препарату, а також під час вагітності та в період лактації. Зберігати добавку необхідно в сухому, захищеному від прямого сонячного світла та недоступному для дітей місці при температурі від +15⁰С до +30⁰С.
Активні речовини: L-Карнітин - 500 мг, Кальцій - 40 мг; Допоміжні речовини: наповнювачі: стеаринова кислота, дикальцію фосфат, мікрокристалічна целюлоза; Загущувач: карбоксиметилцелюлози натрієва сіль, антиспікаючий агент: двоокис кремнію, наповнювачі: целюлоза, стеарат магнію; Барвник: титану двоокис, загущувач: гліцерин.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?