• Біологічно-активна добавка Solgar Віжн Гард плюс капсули

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 963800 Закінчився
731,95 грн
Купити
  • 60 шт
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Капсули Solgar Віжн Гард плюс рекомендовані як біологічно-активна добавка до їжі. Здоров’я очей та якість зору – неодмінна умова повноцінного життя. Проте, з віком зір погіршується. Безумовно, частково це відбувається через вплив стресу, або під дією факторів навколишнього середовища, які провокують утворення вільних радикалів та чинять негативний вплив на органи зору. Комплекс Solgar Віжн Гард плюс містить різні антиоксиданти, що дозволяють захистити та зберегти зір. Селен, вітаміни С і Е, що входять до складу комплексу, захищають очі від дії вільних радикалів, знижуючи ризик розвитку катаракти. Засвоєнню вітамінів сприяє цинк, який також бере участь у синтезі супероксиддисмутази, дефіцит якої спостерігається у пацієнтів з катарактою. Крім цього, нестача цинку призводить до розвитку дегенерації жовтої плями. Вхідний до складу комплексу Solgar Віжн Гард плюс екстракт чорниці покращує нічний зір, а екстракт гінкго білоба підвищує гостроту зору при дегенерації жовтої плями та покращує мікроциркуляцію. N-ацетил-цистеїн та таурин захищають клітини від згубної дії УФ-променів. Лютеїн запобігає помутнінню кришталика й руйнуванню сітківки. Призначення: комплекс для захисту зору. Країна-виробник: Сполучені Штати Америки.
Вживати дорослим по 2 капсули на день під час прийому їжі. Застереження: можлива підвищена чутливість до окремих компонентів біологічно-активної добавки Solgar Віжн Гард плюс. Не рекомендовано в період вагітності та лактації. Зберігати в сухому, недоступному для дітей місці при температурі від +15⁰С до +30⁰С.
Активні речовини: Вітамін А (пальмітат) 500 МЕ (2,5 мг), Бета-каротин 2000 МЕ (20 мг), Вітамін С (кальцію аскорбат) 150 мг (211,3 мг), Вітамін Е (D-альфа-токоферолу сукцинат) 50 МЕ (45,18 мг), Кальцій 18 мг, Цинк 5 мг, Селен (L-селенометіонін) 12,5 мг (2,8 мг), Лютеїн (екстракт квітів календули) 5 мг (110 мг), Екстракт очанки (4:1) 13,2 мг, Екстракт ягід чорниці (антоціанозиди 25%) 10 мг, Екстракт листків Гінкго Білоба (гінкгофлавоглікозиди 24%) 5 мг, N-ацетил-L-цистеїн 55 мг, Таурин 50 мг, Суміш каротиноїдів 23 мкг; допоміжні речовини: антикомкувачі: целюлоза, стеарат магнію.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?