• Чорниця форте Аптека Природи Капсули

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1094805 Закінчився
39,30 грн
Купити
  • 30 шт
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Чорниця містить антоціанозіди, які стимулюють синтез і регенерацію зорового пігменту родопсину, сприяючи підвищенню гостроти зору, поліпшення адаптації до темряви і умов низької освітленості. При цьому прискорюється процес оновлення сітківки і знижується втома очей від тривалої роботи. Так само плоди чорниці - унікальне природне джерело вітамінів С, Р, групи В, мінеральних речовин, каротину - натурального антиоксиданту. Чорниця стимулює синтез білка нічного зору, запаси якого постійно зменшуються від дії яскравого світла, комп'ютерної і телевізійної навантаження на зоровий апарат. Вона покращує специфічний захист кришталика, рогівки сітківки ока. Морква джерело бета-каротину. Бета-каротин після перетворення в печінці в вітамін А переноситься в область сітківки ока і трансформується в родопсин-пігмент, необхідний для бачення в сутінках і вночі. Також цей вітамін підвищує опірність організму до інфекційних захворювань. Спосіб застосування: дорослим по одній капсулі 3 рази на день під час прийому їжі. Курс споживання - 3-4 тижні. При необхідності курс повторюють 3-4 рази на рік. Склад: плоди чорниці звичайної, морква посівна, лютеїн 5%. Країна-виробник: Україна.
Склад: капсула містить: основні речовини - плоди чорниці звичайної, морква посівна, лютеін 5%, допоміжні речовини - глюкоза, крохмаль картопляний, желатин.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
13 жовтня, 2017
Хороша насичина вітамінами харчова добавка для покращення зору.
4 вересня, 2017
Давно вже доведено медичними дослідженнями, що чорниця не впливає на зір і не може його поліпшувати. Хоча бета-каротин, без сумніву, для організму користь приносить.
27 серпня, 2017
Хорошая, полезная пищевая добавка для зрения. Принимаю курсом два раза в год. Рекомендую!
6 липня, 2017
Хорошее средство для профилактики расстройств зрения.
2 липня, 2017
Принимаю для профилактики время от времени, хотя явного эффекта не ощущаю.