• Дієтична добавка AltaPharma Магній таблетки

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1098998 Закінчився
104,50 грн
Купити
  • 300 шт
Формат продукту:
Дієтична добавка AltaPharma Магній. Магній є важливим мінералом, який потрібен організму для багатьох метаболічних процесів. Має важливе значення для нервової і м'язової систем і бере участь в активності понад 300 ферментних систем. Особливо підлітки, вагітні жінки та матері-годувальниці повинні приймати магній в достатній кількості. Додатково необхідно приймати магній особам, які мають інтенсивні фізичні навантаження і харчуються не збалансовано. Країна-виробник: Німеччина.
Склад: карбонат магнію, стабілізатор полівінілпіролідон, роздільний агент магнієві солі жирних кислот, наповнювач натрій карбоксиметил целюлоза.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
14 лютого, 2018
купила в грудні, приймаю по 2 шт. в день, таблетки-шипучки, без смаку і запаху, гарно розчиняються у воді... якогось ефекту від прийому не бачу зовсім...
1 лютого, 2018
Банка большущая, разница в цене между 45 и 300 штук несущественная (надеюсь, что экономия на упаковке, а не на качестве). Таблетки маленькие, без вкуса и запаха. Результат жду.
8 грудня, 2017
Рад, очень рад покупке на 3 года. Благодаря тому, что МАГНИЙ способен депонироваться (накапливаться) в тканях и костях, можно не переживать об его отсутствии в течении длительного времени,после приема
20 вересня, 2017
Принимала курс месяц. Перестал дергаться глаз, практически прекратились спазмы мышц, нервы крепче стали, на стрессы спокойнее реагирую. Результатом довольна.
30 серпня, 2017
Жаль, что нет на сайте аннотации, этого очень не хватает.